EnglishРусскийУкраїнська

ТОВ «Фіто Україна»

10001, Україна, м.Житомир

проспект Незалежності, 188

line-green

Комерційний директор:

тел: 050 463 49 56 Vodafone

тел: 096 306 45 50 Київстар

E-mail: trade@fitoukraine.com.ua

 

Комерційний відділ:

тел: 050 498 15 80 Vodafone

тел: 067 980 70 27 Київстар

E-mail: fito.ntv11@fitoukraine.com.ua

 

Відділ маркетингу:

тел: 050 463 21 07 Vodafone

тел: 096 041 25 56 Київстар

E-mail:

marketing.fito@fitoukraine.com.ua

line-green

Гостинно запрошуємо до співпраці!line-green

Сьогодні неділя, 18 листопада 2018 року

2018chistik

Фіточай "ЧИСТИК -  ЛАДАННИК КРІТСЬКИЙ"

Рослинна дієтична добавка.

Фітозбір сушеного подрібненого листя ладанника крітського (Cistus incanus) 100%.

Натуральний продукт.

Сприяє очищенню організму людини від шкідливих речовин. Джерело природних антиоксидантів. Зміцнює імунну систему. Дбає про здоров'я і довголіття. Береже молодість і красу.

Склад: фітосуміш сушеного подрібненого листя ладанника крітського (Cistus incanus).

Спосіб приготування: покладіть у чашку або чайник для заварювання 1 пакетик фіточаю з розрахунку на один прийом. Залийте окропом питної води (≈250 мл) і настоюйте 5-8 хвилин.

Поживна (харчова) цінність на рекомендовану щоденну кількість дієтичної добавки 4,5 г: білки – 0,02 г; жири – 0,00 г; вуглеводи – 0,00 г.

Енергетична цінність (калорійність) на рекомендовану щоденну кількість дієтичної добавки 4,5 г: 4,0 кДж (1,0 ккал).

1 пакетик чаю 1,5 г – 0,3 ккал.

Форма випуску: 20 пакетиків по 1,5 г.

Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендований в якості дієтичної добавки для використання в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють: очищенню організму людини від шкідливих речовин. Джерело природних антиоксидантів. Зміцнює імунну систему. Дбає про здоров'я і довголіття. Береже молодість і красу.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.
Спосіб застосування та рекомендована добова норма: вживати дорослим особам тричі на день свіжоприготованого та настояного фіточаю перед або після прийому їжі протягом 1 – 1,5 місяця. При необхідності курс фітотерапії можна повторити через 10-15 днів перерви.
Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до рослинних складників фіточаю, жінки під час вагітності та в період лактації.
Необхідно зберігати в недоступному для дітей місці.

Інформаційна стаття про Чистик (Cistus incanus) підготовлена по інформаційних матеріалах друкованих та інтернет-видань.

Чистик (Cistus incanus)

- успішно використовується як лікарський засіб протягом багатьох століть;

- має якості харчового продукту і не встановлено побічних ефектів;

- перешкоджає проникненню вірусів в клітину, запобігає зараженню вірусами грипу;

- при тривалому застосуванні не викликає формування стійкості вірусу по відношенню до нього;

- оскільки напій з Чистика (Cistus incanus) має протизапальний ефект, його часто використовують як полоскання для ротової порожнини при будь-яких запаленнях і для їх профілактики, а також для зняття подразнень і запалень на шкірі, губах (у вигляді компресів).

Чистик (Cistus incanus)

- фіточай «Чистик» (Cistus incanus) надає тонізуючу дію і бадьорить;

- фіточай «Чистик» (Cistus incanus) сприяє оздоровленню при вугровому висипі, нейродермитах, при різних запальних захворюваннях, викликаних бактеріями, грибками і вірусами;

- Чистик (Cistus incanus) - джерело поліфенолів, які мають потужну антиоксидантну дію, антибактеріальні і протизапальні властивості, протидіє утворенню злоякісних пухлин;

- фіточай з Чистика (Cistus incanus) можна застосовувати як природний засіб від грипу;

- Чистик (Cistus incanus) зміцнює імунну систему, стримує розмноження вірусів, бактерій і грибків, сприяє одужанню при захворюваннях носоглотки, очищає кишечник, допомагає шлунку, протидіє хворобам шкіри і слизових оболонок, заспокоює свербіж.

Чистик (Cistus incanus)

Справжньою сенсацією сьогоднішнього дня є заново відкрита рослина Cistus Incanus. Про лікувальні властивості цієї рослини було ще відомо багато століть тому. Тоді старожитні греки застосовували екстракт Чистика при різноманітних захворюваннях. Екстракт із цієї рослини називається також миррою та згадується в біблейських оповіданнях. Cistus Incanus було об’явлено в 1999 р. рослиною року. Чистик (Cistus Incanus) росте в країнах Середземномор’я: Греція, Турція, Албанія.

Cistus Incanus – це абсолютно натуральний продукт практично не маючий побічних дій та протипоказань. Цей продукт є унікальним, так як, на відміну від більшості продуктів на рослинній основі, миттєво надає ефект.

Чистик (Cistus incanus)

У 1999 році наукова асоціація «Herba Historica» присвоїла Чистику титул «Planta Europa» (рослина, що має значення для Європи) за його надзвичайні фітотерапевтичні властивості. Наукові дослідження постійно відкривають все нові та нові властивості різноманітних лікарських рослин, які здатні сприятливо діяти на організм людини. До таких багатообіцяючих скарбів природи відноситься Чистик (Cistus incanus).

Чистик (Cistus incanus) – це багаторічний вічнозелений чагарник родини Цістусових (Cistaceae), батьківщина якого Середземномор’я. Рослина висотою приблизно 30-100 см. росте на легких щебеневих ґрунтах та надає перевагу сонячним місцям. Тонкі волоски листя Чистика (Cistus incanus) виділяють ароматичну смолу, яку називають ладаном. В спекотні сонячні дні смоли виділяється так багато, що можна вдихнути її аромат, просто проходячи повз. Квіти Чистика (Cistus incanus) білого, рожевого, фіолетового та темно-червоного кольору недовговічні, їх тонкі, як папір, пелюстки, що розкриваються вранці, до вечора вже опадають. Але цілюща сила Чистика (Cistus incanus) таїться не в гарних квітах, а в його листі. Листя цієї рослини містить поліфеноли – ті самі антиоксиданти, які роблять корисним червоне вино. Досліди останніх років підтвердили, що Чистик (Cistus incanus) зміцнює імунну систему, стримує розмноження вірусів, бактерій и грибків, сприяє одужанню при захворюваннях носоглотки, очищує кишечник, допомагає шлунку, протидіє захворюванням шкіри та слизових оболонок, заспокоює свербіж, а стоматологи відмічають ефективність Чистика (Cistus incanus) в профілактиці карієсу та пародонтозу.

У 2006 році німецькі вчені дослідили речовину, що міститься у листі Чистика (Cistus incanus). Було встановлено, що ці поліфеноли наче плівкою обволікають молекули вірусного білка, перешкоджаючи цим самим проникнення вірусу, а саме вірусу грипу, у клітини. Уявіть, вхід грипу всередину людською клітини є поверхневий білок вірусу, так званий гемагглютинін. Поліфеноли екстракту Чистика (Cistus incanus), як клейка стрічка, обволікає цей білок. Щоб впевнитись у тому, що цей принцип також працює в живому організмі, співробітник Інституту Фрідріха Лефлера (Німеччина) Олівер Планц інфікував мишей різноманітними агресивними вірусами грипу. Потім він вприскував в їх дихальні шляхи аерозоль на основі екстракту з листя Чистика (Cistus incanus). Результати досліду перевершили усі сподівання. У мишей, яких лікували екстрактом Чистика (Cistus incanus), не було виявлено жодних клінічних симптомів захворювання. А миші контрольної групи, що не отримували дозу екстракту цієї чудодійної рослини, захворіли дуже сильно.

Але саме важливе, як люди, що захворіли грипом, будуть реагувати на Чистик (Cistus incanus). і такий дослід провели колеги Олівера Планца з Берлінської клініки «Шаріте». З 300 пацієнтів, у 141 було виявлено вірус грипу. Так ось, у 75 % хворих на грип після початку лікування екстрактом Чистика (Cistus incanus) набагато покращився і спостерігалось повне одужання після закінчення лікування.

Чистик (Cistus incanus) має всі шанси зайняти ведуче положення серед природних помічників, укріплюючи імунну систему людини. Різноманітні досліди підтверджують, що навіть одна чашка фіточаю Чистика (Cistus incanus) в день стимулює захисні сили та супротив організму до різноманітних інфекцій.


Збалансована дієта, здоровий стиль життя – Ваше здоров’я та довголіття.

З любов’ю від Природи

Ваш Доктор ФІТО

 

dr fito