ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ КОМПАНІЇ
«ФІТО УКРАЇНА»!

    Ви відкриєте для себе дивовижний світ нашої чудової чайної продукції!

    Україна - край величних лісів, чистих озер, повноводних річок, квітучих лугів і щедрих садів. Край гармонії та природних скарбів!

    Фабрика чаю «Фіто Україна» - вітчизняний виробник натуральних фруктових, ягідних, трав’яних чаїв. 

    ТОВ «Фіто Україна» було створено у 2012 році серед мальовничої української природи Поліського краю. Підприємство являється виробником чаїв під торговими марками «Поліський чай», «Мудрість Природи», "Карпати", "Цілющі Карпати" та «Доктор Фіто», а також відомих українських та світових брендів, згідно Договорів на контрактне виробництво.

    Новозбудована фабрика відповідає найвищим критеріям технології виробництва чаю. На підприємстві встановлено та успішно функціонує високопродуктивне технологічне обладнання, що виготовлене за сучасними європейськими стандартами якості та безпеки харчових продуктів.

    Для повноцінного виробництва продукції високої якості, використовуємо плоди, ягоди, трави з екологічно чистих регіонів. Фахівці нашого підприємства дуже ретельно підходять до відбору та переробки сировини для майбутнього асортименту чаю. Державна фіто-санітарна служба України та Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України та відділ якості фабрики здійснює постійний контроль якості та безпеки сировини та чайної продукції.

    Виготовляємо чаї тільки найвищої якості з натуральних природних дарів лісу, лугу, саду. 

    Продукт відповідає найвищим стандартам якості та безпеки харчових продуктів затверджених та діючих ТУ та висновків державної санітарно епідеміологічної служби МОЗ України.

    Трави, плоди, ягоди виросли та дбайливо зібрані в екологічно сприятливих регіонах. Гарантовано чисті фіточаї.


"Мудрість Природи" – природна, натуральна найвища якість.

    Чай "Мудрість Природи" - це український традиційний продукт, виготовлений зі справжніх плодів, ягід та трав, без жодних консервантів, барвників, без ГМО.

    Не містить чорного та зеленого чаю, тільки натуральні плоди, фрукти, ягоди та натуральні трави. Джерело природної краси та сили. Смак та здоров'я. Відкрийте мудрість Природи!


"Доктор Фіто" – природна лічниця, цілющі фітозбори трав, плодів, ягід, листя, цвіту, коріння.

    Фіточай "Доктор Фіто" - лікарські рослини в народній медицині. 100% від Природи, натуральний продукт, рослинна дієтична добавка. Фіто чаї "Доктор Фіто" - джерело природних антиоксидантів, вітамінів, макро та мікроелементів та біологічно активних речовин. Дбають про здоров'я та довголіття. Бережуть молодість та красу.

    Рецептура фіточаю створена в співпраці з лікарями, фармацевтами, травниками.

 

"КАРПАТИ" – природна, натуральна якість доступна кожному.

    "КАРПАТИ трав'яний чай" - найвища якість справжніх фруктових та трав'яних чаїв, які доступні кожному гаманцю. Високоякісні 100% натуральні трави, плоди та фрукти.


На фабриці «Фіто Україна» працюють справжні професіонали та майстри своєї справи! Виготовляємо фіточаї добрими і вмілими руками, з доброю душею  і щирим серцем.

    Ми, згуртована команда фахівців і однодумців, кожен день творчо працюємо, щоб створювати для Вас смачні та корисні шедеври! Сьогодні продукція торгових марок "Поліський чай", "Мудрість Природи",  "Доктор Фіто" для українського споживача представлена найкращими видами еко-чаю. В асортименті представлені відбірні чайні збори і чай пакетований в одноразові експрес-пакети.

Відкрийте мудрість Природи! З натуральних плодів, ягід та трав творимо з любов'ю виняткові українські традиційні чаї, неповторних букетів смаку та аромату. Докладаємо всіх старань, аби гарантувати Вам найвищу якість нашої продукції. Дозвольте, щоб багатий смак і вишуканий аромат чаїв від «Фіто Україна» справив Вам велику приємність і доставив істинне задоволення!


Бажаємо здоров'я та довголіття!

З любов'ю від Природи Ваші "Мудрість Природи", "Цілющі Карпати" та "Доктор Фіто".